Інтернет-магазин
063 488 97 26

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Шановні покупці!

 

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 

Щоб повернути товар, потрібно виконати 3 кроки:

1. Повідомити про намір та узгодити с менеджером нашого магазину повернення товару.

2. Упакувати товар в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, також необхідно повертати).

3. Відправити товар кур’єрською службою Нова пошта (дані для доставки надаються менеджером магазину безпосередньо перед відправкою).

Повернення коштів здійснюється впродовж 7 днів з дати отримання нами товару. Вартість доставки оплачується покупцем.

 

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в таких випадках:

- Минуло понад 14 днів з моменту отримання товару.

- При неповній комплектації повернення: відсутності упаковки, в якій товар був доставлений, ярликів, етикеток та ін.

- Якщо товари були у вжитку.

ОБМІН

Згідно Статті 9. Права споживача при придбанні товару належної якості Закону України "Про захист прав споживачів":

 

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

 

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

 

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.

  • Сайт
  • Магазин