Інтернет-магазин
063 488 97 26

Види та характеристики шкіри

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВИРОБАМИ З РІЗНИХ ВИДІВ ШКІРИ?

Вироби зі шкіри завжди цінувалися за довговічність і міцність, незрівнянну з іншими матеріалами.

У цій статті ми розповімо про ті види шкіри, які використовуються при виробництві сумок, рюкзаків, гаманців та інших виробів, а також дамо рекомендації щодо особливостей догляду за ними.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ CRAZY HORSE

Crazy Horse - це вид високоякісної шкіри підвищеної міцності, одержаний за допомогою оригінальної фінішної обробки «крейзі хорс»: нанесення тугоплавких восків на поверхню шліфованого краста. Незважаючи на буквальний переклад «дикий кінь», це шкіра великої рогатої худоби (ВРХ). Колір покривної суміші темніше, ніж фоновий колір краста. В результаті, шкіра набуває властивість змінювати колір, висвітлюються, в місцях вигину, залому або натягу.

Відмітна зовнішня особливість цієї шкіри - вінтажність. На шкірі легко залишаються подряпини, сліди, потертості, якщо зачепити її чимось твердим. Але це відноситься до плюсів шкіри, тому що даний факт додає їй шарму «старовини». Вироби з цієї шкіри унікальні і з роками стають тільки краще, так як власник вносить свій внесок у зовнішній вигляд аксесуара. Подряпини можна легко видалити з виробу, просто протерши його пальцем або м'якою тканиною.

Шкіра м'яка, еластична, гладка, без блиску. Товщина як правило 1,4-1,6 мм. Має досить щільну структуру і відмінно підходить для виробництва каркасних безпідкладочних виробів, таких як рюкзаки, сумки, портфелі і т.д. Такі вироби виглядають незвично, стильно, підкреслюють унікальність володаря. Як і будь-яка інша натуральна шкіра, Crazy Horse має властивість розтягуватися і в процесі носіння змінювати свою форму під фізичним тиском.

Варто враховувати, що шкіра Crazy Horse не має стійкої кольорової гами. Так як при нанесенні фінішного шару фарби він може відрізнятись на 1 тон. Так само через різні умови освітленості під час зйомки, різного калібрування кожного монітора або іншого джерела виведення зображення, можливі відмінності на 1-2 тони кольору шкіри наданого на зображенні і по факту на готовому виробі. Перший час шкіра Crazy Horse, як і будь-яка матова шкіра може окрашувати світлі речі, але з часом носки, цей ефект зникне, так як шкіра затреться на місцях зіткнення з одягом. Процес затирання шкіри можна прискорити, потерши чистою сухою тканиною в місцях дотику.

 

Шкіра потребує спеціального догляду:

1. Прості забруднення легко прибираються ледь вологою м'якою тканиною, добре підійдуть серветки з целюлозою. Зволожте серветку і акуратно протріть поверхню, на якій з'явилися подряпини.

2. Маленькі і неглибокі подряпини стануть менш помітні, якщо ви потрете їх кінчиками пальців.

3. Не використовуйте вологі серветки для видалення подряпин. До їх складу входить спирт, який може пошкодити поверхню виробу.

4. Якщо виріб намок, висушіть його в природних умовах, але не на батареї і не за допомогою фена.

ЩО ТАКЕ ШКІРА CRUST І ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА НЕЮ?

У порівнянні з попереднім видом, шкіра Crust є більш стійкою до появи подряпин. Цей вид шкіри ще називають галантерейним. Сама назва походить від методу обробки. Раніше таку шкіру обробляли не хімічними, а рослинними матеріалами, в тому числі і корою дерев (від англ. Crust - кора). Головною особливістю краст-шкіри є її лицьова сторона, яка має натуральний малюнок, не покрита лаками і поліуретановими фарбами. Справа в тому, що у шкіри відсутня поверхнева обробка, що надає їй водовідштовхувальні властивості, і, в той же час, залишає природний принт.

 

Особливості догляду за краст-шкірою:

1. Пил витирається сухою м'якою тканиною.

2. Бруд видаляється за допомогою спеціальних засобів по догляду за шкірою, які повинні бути слабо лужними.

3. Прати вироби не можна, так як шкіра втратить свою міцність та еластичність.

FLOTAR - ОСОБЛИВІ СЕКРЕТИ ДОГЛЯДУ

Лицьова сторона цієї шкіри після вичинки виходить рифленою, що надає виробам особливий шарм. Flotar люблять не тільки за його об'ємну поверхню, але і за м'якість, дихаючі властивості, а також міцність та еластичність.

Догляд за виробами такий самий, як у шкіри Crust і Crazy Horse.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЗАМШЕВИМИ ВИРОБАМИ

Замша відноситься до ворсової шкірі. З одного боку матеріал гладкий, а з іншого - лицьового - він ворсистий.

 

Рекомендації по догляду за замшею відрізняються від рекомендації по догляду за шкірою з гладкою поверхнею:

1. Для очищення замші необхідно мати спеціальну гумову щіточку, за допомогою якої видаляються бруд, потертості, засаленість.

2. Чистити замшеві вироби необхідно тільки сухими. Якщо річ намокла, спочатку треба почекати поки вона висохне, і тільки потім починати процес чищення.

  • Сайт
  • Магазин